
Nieuwsbrief 2: Betonstort en vlinderen bergingen
Met deze brief informeren wij u over de werkzaamheden die buiten de reguliere werktijden van 07.00 tot 19.00 uur op het bouwterrein van de Bres aan de Nieuwstraat en Venestraat gaan plaatsvinden. Wij hebben hiervoor een ontheffing aangevraagd bij de gemeente en deze is inmiddels verleend.
Wat gaan we doen?
Het betreft het storten en afwerken van de bergingen op donderdag 31 oktober. De betonstort vindt plaats gedurende reguliere werktijden. Aansluitend wordt de vloer machinaal uitgevlakt, ook wel vlinderen genoemd, dit kan doorlopen tot middernacht. Het afwerken van de vloer is afhankelijk van de mate waarin het beton aan de oppervlakte is uitgehard. Deze verharding is sterk afhankelijk van de weersomstandigheden en hierdoor is het erg lastig te bepalen wanneer de werkzaamheden zijn afgerond. Helaas is de overlast van geluid en verlichting van het werkgebied niet te voorkomen. Wij vragen uw begrip hiervoor. Wij doen ons uiterste best de activiteiten zo snel mogelijk af te ronden, zodat de overlast beperkt blijft.
Let op: de planning kan nog wijzigen. We zijn bijvoorbeeld afhankelijk van het weer (bij hevige regenval worden de werkzaamheden uitgesteld) en de beschikbaarheid van materiaal en materieel. Eventuele wijzigingen worden via de projectwebsite gecommuniceerd.
Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Op de projectwebsite www.boele.nl/de-bres leest u meer informatie over dit project. Ook plaatsen we tijdens de bouw via deze projectwebsite regelmatig nieuwsupdates. U kunt zich hiervoor aanmelden door onderaan de pagina op de knop ‘Op de hoogte blijven’ te klikken. Let op: u moet uw aanmelding bevestigen via een aanmeldingsmail.
Wij werken volgens de regels van stichting ‘Bewuste Bouwers’
Dat bouwen hinder oplevert voor omwonenden, begrijpen wij heel goed. Helaas kunnen wij dit niet voorkomen. Wel proberen wij de overlast tot een minimum te beperken. Wij zijn aangesloten bij stichting Bewuste Bouwers. Aandacht voor de omgeving, veilig werken, medewerkers en het milieu, dat is waar een Bewuste Bouwer voor staat en zo realiseren wij het project dan ook. Wilt u meer weten wat Bewuste Bouwers voor u betekent? Kijk op www.bewustebouwers.nl.
Heeft u vragen of opmerkingen over de bouw van ‘De Bres’?
U bereikt ons per e-mail via communicatie@boele.nl of telefonisch op 070 41 44 200.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te informeren en danken u voor uw begrip.